اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 333
    کد: 43006
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۴/۱۷

    افزایش امنیت سایت عوارض خودرو جهت پرداخت های اینترنتی عوارض

    بسیاری از سرویس دهندگانی (شهرداری مشهد) که اطلاعات و داده‌های حساس مانند اطلاعات کارت‌های بانکی (مثلاً در هنگام پرداخت عوارض)، کارت‌های شناسایی، رمزهای عبور مهم و … را بین خود و سرویس گیرنده رد و بدل می‌کنند، از پروتکل‌های امنیتی مانند SSL استفاده می‌کنند
    افزایش امنیت سایت عوارض خودرو جهت پرداخت های اینترنتی عوارض
    1-     افزایش امنیت سایت عوارض خودرو جهت پرداخت های اینترنتی عوارض با خیالی آسوده
    پس از راه اندازی وب سایت ، پورتال و فروشگاه اینترنتی ، امنیت مهمترین نیاز محسوب میشود . امنیت وب سایت یا پورتال شما به عوامل گوناگونی بستگی دارد.
    پروتکل (SSL (Socket Secure Layer ، یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می شوند بصورت کد شده ارسال می شوند و بدین ترتیب اطلاعات مبادله شده از دزدیده شدن یا استراق سمع محافظت می شوند. گواهینامه SSL برای شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می کند که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصی شان را مانند شماره کارت اعتباری، به یک وب سایت بطور محرمانه ارسال کنند. برای برقراری یک اتصال SSL به Web Server Certificateها نیاز می باشد. گواهینامه های SSL انواع گوناگونی دارد مانند صدور گواهینامه SSL فقط برای یک دامنه یا زیر دامنه (سابدومین) ، صدور گواهینامه SSL برای یک دامنه و کلیه زیر دامنه ها (سابدومین ها) انجام میشود .
    بسیاری از سرویس دهندگانی (شهرداری مشهد) که اطلاعات و داده‌های حساس مانند اطلاعات کارت‌های بانکی (مثلاً در هنگام پرداخت عوارض)، کارت‌های شناسایی، رمزهای عبور مهم و … را بین خود و سرویس گیرنده رد و بدل می‌کنند، از پروتکل‌های امنیتی مانند SSL استفاده می‌کنند. بنابراین شما میتوانید اطمینان داشته باشید که رمز عبور شما مورد تعرض قرار نمیگیرد.
     
    2-     تغییر شمای نرم افزار عوارض خودرو به جهت سهولت در کاربرد و بروز بودن و نیز شکیل بودن فضای کاری کاربر لازم بذکر است بزودی خبر های جدیدی در خصوص تغییر سایت اینترنتی عوارض خودرو اعلام خواهد شد.
    تعداد بازدید: 333
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر