اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 324
    کد: 83707
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
    مدیر درآمدهای عمومی شهرداری مشهد خبر داد:

    توزیع 466 هزار قبض معوقات عوارض نوسازی تا 10 آذرماه سال جاری

    این قبوض در میان کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی توزیع می‌گردد و در صورتی که شهروندان تا پایان دی‌ماه سال جاری به پرداخت قبوض معوقات خود اقدام نمایند، 50 درصد جرایم آنها بخشیده می‌شود.
     توزیع 466 هزار قبض معوقات عوارض نوسازی تا 10 آذرماه سال جاری

     مدیر درآمدهای عمومی شهرداری مشهد از توزیع 466 هزار قبض معوقات عوارض نوسازی و عمران شهری تا 10 آذرماه سال جاری در میان شهروندان خبر داد.
    بختیاری اظهار داشت: چاپ کلیه قبوض معوقات عوارض نوسازی و عمران شهری به اتمام رسیده و توزیع آن در مناطق 13 گانه مشهد آغاز شده است.
    وی افزود: این قبوض در میان کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی توزیع می‌گردد و در صورتی که شهروندان تا پایان دی‌ماه سال جاری به پرداخت قبوض معوقات خود اقدام نمایند، 50 درصد جرایم آنها بخشیده می‌شود و در جشنواره
    "شهروند خوش حساب" بهمن‌ماه نیز از جوایز ارزشمندی بهره‌مند خواهند شد.
    مدیر درآمدهای عمومی شهرداری مشهد در پاسخ به این سؤال که پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری شامل چه کسانی می‌شود، خاطرنشان ساخت: عوارض نوسازی و عمران شهری به کلیه اراضی و مستحدثاتی که در محدوده خدماتی شهر قرار داشته باشند، صرف‌نظر از نوع کاربری‌ آنها تعلق می‌گیرد.
    بختیاری با اشاره به اینکه حتی اراضی که مستحدثاتی ندارند عوارض نوسازی به آنها تعلق می‌گیرد، ادامه داد: بعضی از شهروندان تصور می‌کنند که عوارض نوسازی و عمران شهری به نوسازی صورت گرفته توسط آنها در ملکشان تعلق می‌گیرد در صورتی که این عوارض سهم شهروند در عمران و نوسازی شهر می‌باشد و به هیچ وجه با نوسازی ملک ارتباط ندارد.
    وی تصریح کرد: جمع مبلغ کل بدهی مردم در 466 هزار قبض چاپ شده، بالغ بر 110 میلیارد تومان می‌باشد که کلیه قبوض تا حداکثر 10 آذرماه سال جاری به دست شهروندان خواهد رسید.

     

    تعداد بازدید: 324
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر