اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 224
    کد: 88755
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۱۱/۰۱
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد خبر داد:

    عیدانه مدیریت شهری به شهروندان مشهدی؛ تخفیف 34 درصدی

    قبوض عوارض نوسازی شهری که حدود دو ماه گذشته بین شهروندان توزیع شده فقط تا 24 بهمن ماه شامل 50 درصد تخفیف است و پس از این مهلت تخفیف‌های در نظر گرفته شده حذف خواهد شد و شهروندان باید اصل مبلغ عوارض خود را به شهرداری مشهد پرداخت نمایند.
    عیدانه مدیریت شهری به شهروندان مشهدی؛ تخفیف 34 درصدی

    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد گفت: مهم‌ترین تخفیف ویژه که شهرداری به عنوان عیدانه برای شهروندان در نظر گرفته، پرداخت بدهی، هزینه صدور پروانه احداث و یا پایان کار است که از ابتدای بهمن ماه جاری تا بیست و چهارم این ماه شامل 34 درصد تخفیف نقدی می‌شود و پس از این بازه زمانی به 24 درصد تخفیف نقدی گذشته باز می‌گردد تا اهرمی کوچک در حوزه رونق ساخت و سازهای شهری نیز باشد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد آذری در برنامه زنده رادیویی «شهر ما» که از صدای خراسان رضوی پخش شد، افزود: شهر مشهد متعلق به مردم است چرا که با هزینه آنها اداره می‌شود و طبیعتا هر چقدر مشارکت بیشتر باشد خدمات بیشتر به آنها ارائه می‌شود.
    وی تصریح کرد: بر اساس مصوبات شورای اسلامی شهر مشهد و درخواست‌های مکرر شهروندان، در دهه مبارک فجر تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شده که در تاریخ شهرداری بی‌سابقه است.
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد اظهار داشت: برای شهروندی که این امکان را ندارد بدهی خود را به صورت نقد پرداخت نماید فرصتی فراهم شده تا با دریافت وام بدون بهره از بانک شهر اقدام به پرداخت بدهی خود کرده و طی دو سال مبلغ اخذ شده را به بانک بازگرداند.
    آذری همچنین در پایان گفت: قبوض عوارض نوسازی شهری که حدود دو ماه گذشته بین شهروندان توزیع شده فقط تا 24 بهمن ماه شامل 50 درصد جرایم تخفیف است و پس از این مهلت تخفیف‌های در نظر گرفته شده حذف خواهد شد و شهروندان باید اصل مبلغ عوارض خود را به شهرداری مشهد پرداخت نمایند
    .

    تعداد بازدید: 224
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر