اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 248
    کد: 90957
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۱۱/۲۵
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد خبر داد:

    تمدید مهلت استفاده از تخفیفات 34 درصدی شهرداری مشهد تا 30 بهمن ماه

    مهلت پرداخت فیش‌های درآمدی حداکثر 10 روز از تاریخ صدور است لذا شهروندان در این مدت نیز می‌توانند با پرداخت قبوض خود از تخفیفات شهرداری بهره‌مند شوند.
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد خبر داد:

    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد از تمدید مهلت استفاده از تخفیفات 34 درصدی شهرداری مشهد تا 30 بهمن ماه خبر داد.
    محمد آذری در برنامه زنده رادیویی "شهر ما" که از صدای خراسان رضوی پخش شد، در خصوص تمدید جشنواره تخفیفات شهرداری مشهد بیان کرد: براساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد در دهه مبارک فجر شهروندانی که نسبت به پرداخت بدهی معوق خود و یا ارائه درخواست پروانه و پایانکار به صورت نقدی اقدام کردند مشمول 34 درصد تخفیفات شهرداری شده‌اند.
    وی افزود: با توجه به اقبال شهروندان در این دوره و همچنین طی کردن مراحل اداری پرداخت بدهی و درخواست پروانه و پایانکار این مهلت تا پایان روز 30 بهمن به مدت 6 روز کاری تمدید شده است.
    معاون اداری و مالی شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین مهلت پرداخت فیش‌های درآمدی حداکثر 10 روز از تاریخ صدور است لذا شهروندان در این مدت نیز می‌توانند با پرداخت قبوض خود از تخفیفات شهرداری بهره‌مند شوند.
    آذری همچنین گفت: با توجه به اینکه برای ثبت درخواست صدور پروانه و پایانکار باید مراحل اداری طی شود و احتمالا امکان طی شدن آن در مدت تعیین شده وجود ندارد لذا شهروندان می‌توانند مبلغی را به عنوان علی‌الحساب پرداخت کنند که زمان مشخص شدن مبلغ اصلی تخفیف 34 درصدی تعلق خواهد گرفت.

     

     

    تعداد بازدید: 248
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر